przyjaźń

  Takie dni jak dziś są jak prezent pośród za szybko biegnącego czasu. Leniwe śniadanie; chęć nauki wloskiego; ciepłe promienie sloneczne; chwila na dobrą książkę. Nie wiem skąd biorą się nagle takie dni, bo wczoraj nie było dobrze, bo może jutro nie będzie dobrze, ale właśnie teraz jest ot, tak po prostu spokojnie.

Zostałam obdarowana niesamowitymi przyjaźniami w moim życiu takimi , które nie tylko powodują że Ci dobrze. Tylko takimi, które powodują, że musisz od siebie więcej wymagać. Takimi, które twardo Cię uczą, że nie którzy ludzie są z nami tylko na chwilę i nie ma sposobu ich zatrzymać. Najbardziej jednak niesamowite jest to, że widzę jak bardzo przez te chwilę z   moimi przyjaciółkami mówi Bóg. Jak powoduje żebym nie była sama, żebym lepiej rozumiała co się w moim życiu dzieje, żebym jeszcze więcej się uczyła o samej sobie.

Nie wiem czy jestem dobra przyjaciółka. Możliwe ze czasem za bardzo wymagam i za bardzo się troszczę. Za bardzo chce dla kogoś dobra zapominając o nim samym.. to takie moje ze za rzadko pytam DLACZEGO a od razu szukam rozwiązania. Z pomocą przychodzi dziś tekst z książki „Stworzona przez Boga” Tammy Evevard,  który jest jednym z najpiękniejszych fragmentów o przyjaźni jaki czytałam.

Dziękuję Boże, za każdą przyjaźń jaka w życiu doświadczyłam. Zadzwonicie, napiszcie po prostu, ot tak zaskoczcie  tych, którzy są dla Was najbliżsi, a może właśnie tych którzy byli kiedyś Wam bardzo bliscy. Z którymi kontaktu już nie macie. Sami do Nieba nie wejdziemy, myślę że to też zasługa ludzi , którzy są obok Nas.

1 myśl w temacie “przyjaźń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *