kłamstwo szatana.On

w jakiś nie wyobrażalny dla człowieka sposób szatan potrafi Ci wmówić, że w najbardziej szczęśliwym momencie dla Ciebie – że jesteś nieszczęśliwy.

Tak było w Raju. Nie wyobrażalnie blisko Boga, blisko w Jego relacji,  szatan zdołał jednak zasiać niepewność, wbić do głowy, do serca, że coś jest nie tak. To tak jakbyś stała przy ołtarzu z człowiekiem którego kochasz była nie wyobrażalnie szczęśliwa, zaraz mu miała złożyć przysięgę, a szatan właśnie zaczął Ci podpowiadać, że ten chłopak z trzeciej ławki, da Ci prawdziwe szczęście, że on nie ma wad, że na bank Ci będzie z nim lepiej.

On próbuje Ci wbić do głowy, że gdzieś jest lepiej, że gdzieś indziej będziesz bardziej szczęśliwa, że gdzieś z kimś, że coś innego da Ci szczęście, że nie będzie to Bóg.

zrób jeszcze

obejrzyj kolejny film

wróć do poprzedniej relacji

a będzie lepiej,

Wszystko to staje się pożądliwością co odciąga Cię od Boga, jest zabraniem Twojej wolności. Sprawieniem, że nie jesteś szczęśliwa.

Pożądliwość to też relacja, seriale czy przysłowiowy brak opanowania przed ostatnim „ciastkiem”. Ciągła chęć naprawiania siebie i dążenie do ideałów powodóje Twój brak wolności siebie.

Nie musisz być pierwsza. Zły chce byśmy wierzyli, że co innego da nam szczęście.

Jesteś zwycięzcą, bo jesteś córką Zwycięzcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *